1 Stk. Altschliffbrillant Ohrstecker, ca. 0,45 ct
Gold 585, Platinfassung, Schraubgewinde, 1,5 gøG1
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
27.02.2018 - 15:41
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.02.2018 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |