Čís. položky 323-025389/0001

Brillantring

Brillantring - Klenoty

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca 0,55 ct, RW 64, 3,3 gøG3

25.03.2016 - 16:43

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.03.2016 - 16:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.03. - 24.03.2016