Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-063398/0000

3 Scherenschnitte von Eva Schönberg und Lotte Gützlaff Berlin

3 Scherenschnitte von Eva Schönberg und Lotte Gützlaff Berlin - Umění, starožitnosti, šperky

Ca. 20 x 27 cm und 26 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.03.2016 - 16:43

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.03.2016 - 16:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.03. - 30.03.2016