Čís. položky 44

Paul Unbereit

Paul Unbereit - Umění, starožitnosti a šperky

Berlin 1884-1937 Wien "Hofansicht mit Hühnern", Öl auf Karton, ca. 33 x 44 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.12.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Vyvolávací cena:

Paul Unbereit

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.12.2017 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 23.11. - 06.12.2017