Čís. položky 39

Karl Flieher*

Karl Flieher* - Umění, starožitnosti a šperky

Wien 1881-1958 Zell am See "Altes Gäßchen in Weißenkirchen a. d. Donau, Wachau", Gouache, ca. 25 x 35 cm, signiert, betitelt, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.12.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Karl Flieher*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.12.2017 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 23.11. - 06.12.2017