Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 206

12 Pester Eislöffel

12 Pester Eislöffel - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Silber 800, monogrammiert, pester Amtspunze 1872-1937, 348,6 g

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.03.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

12 Pester Eislöffel

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.03.2016 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 18.02. - 02.03.2016