Čís. položky 195-033933/0003

Münchner Schule um 1900

Münchner Schule um 1900 - Umění, starožitnosti, šperky

"Sitzporträt eines junen Herrn" unsigniert, Öl auf Holz, ca. 25 x 20 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

25.02.2016 - 14:20

Vyvolávací cena:

Münchner Schule um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.02.2016 - 14:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.02. - 25.02.2016