Čís. položky 310

Pistole se španělským křesadlovým zámkem, Balkán, 19. století

hlaveň válcová, celokovová pistole, rukojeť a předpažbí z mosaného plechu, po celé ploše zdobeném plastickými ornamenty, zámek nefunkční, ráže 15 mm, délka 44 cm, lehce poškozeno (Do)

05.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2016