Pistole se španělským křesadlovým zámkem, Balkán, 19. století
hlaveň válcová, celokovová pistole, rukojeť a předpažbí z mosaného plechu, po celé ploše zdobeném plastickými ornamenty, zámek nefunkční, ráže 15 mm, délka 44 cm, lehce poškozeno (Do)
05.03.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |