Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha)
Předvánoční trh na Malostranském náměstí, signováno vpravo dole J. Stretti - Zamponi, vlevo dole popsáno imp., barevný lept/papír, 31,5 x 37,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |