Jaroš Bohumil (Jičín 1856 - 1924 Praha)
Hornatá krajina, signováno vpravo dole B. Jaroš, kvaš/karton, 59 x 83 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |