Mařák Julius (Litomyšl 1832 - 1899 Praha)
Socha v krajině, označeno vpravo dole J. M., olej/papír fixovaný na kartonu, 59 x 39 cm, poškozeno (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |