Herbst Jaroslav (Dušníky nad Vltavou 1887 - 1971 Praha)
Snímání z kříže, nesignováno, nedatováno (1926), olej/plátno, 50 x 70 cm, rám (Šm)
Reprodukováno: Jaroslav Herbst, Praha 1995, nestr. Vystaveno: Jaroslav Herbst, Galerie Ztichlá klika, Praha 1995, č. k. 52
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |