Čís. položky 195-034065/0002

Konsoltisch, wohl 19. Jhdt.

Konsoltisch, wohl 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Holz geschnitzt, färbig gefasst, Höhe ca. 81 cm, Breite ca. 85 cm, Tiefe ca. 47 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

11.02.2016 - 14:06

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Konsoltisch, wohl 19. Jhdt.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 11.02.2016 - 14:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.02. - 11.02.2016