Čís. položky 193-015122/0101

Zoran Antonio Music *

Zoran Antonio Music * - Umění, starožitnosti, šperky

(Görz 1909-2005 Venedig) "Figur", signiert Music, mit E. A. beschriftet, Radierung, Plattengröße 25,5 x 19,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.02.2016 - 15:04

Vyvolávací cena:

Zoran Antonio Music *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.02.2016 - 15:04
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.02. - 10.02.2016