Čís. položky 138-056854/0005

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Obrazy

Theaterfigurinen: Königin Elisabeth, Cromwell, Burleigh,3 Stück, alle betitelt, Aquarell auf Papier, je ca. 22x 16 cm, gerahmt, gebräunt, (3) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.02.2016 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.02.2016 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 03.02.2016