Čís. položky 9999

Maler Ende 20. Jh.

Maler Ende 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Blumenstillleben", rechts unten signiert und datiert GSAXNER (19)97, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 80 x 60 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler Ende 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.02. - 17.02.2016