Čís. položky 138-058269/0010

Anton Hansch

Anton Hansch - Obrazy

(Wien 1813-1876 Salzburg) Bergseeufer, signiert Hansch, Öl auf Leinwand, 75 x 98,5 cm, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Anton Hansch

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.01. - 28.01.2016