Kurt Absolon *
(Wien 1925-1958 Wulkaprodersdorf) Ohne Titel, handsigniert, datiert Absolon Kurt 1953, Federtusche/Aquarell auf Paper, Bildausschnitt 35,5 x 45,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.11.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Kurt Absolon *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a klenoty |
Datum: | 30.11.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.11. - 27.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamantring zus. ca. 0,90 ct
- Brillantcreolen zus. ca.1,80 ct
- Broncia Koller-Pinell
- Augarten Speiseserviceteile: