Čís. položky 194-022103/0027 -

Carry Hauser *

Carry Hauser * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1895-1985 Rekawinkel/NÖ)2 Bilder "Figurale Darstellungen", links unten signiert Carry Hauser, Lithografien, ca. 16 x 13 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.02.2016 - 14:48

Vyvolávací cena:

Carry Hauser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.02.2016 - 14:48
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 03.02.2016