Čís. položky 094-063234/0000

Emil Paul Börner

(Meißen 1888-1970) Betitelt "Haus am See", links unten signiert Börner, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 61 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.02.2016 - 15:49

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Emil Paul Börner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.02.2016 - 15:49
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 03.02.2016