Ilustrovaný památník
obsahuje tyto práce: František Tichý, Zebra, signováno a datováno tužkou tichý 43, tužka a akvarel/papír; Richard Wiesner, Merkur, signováno a datováno R. wiesner 44, tuš/papír; Bohumír dvorský, Děti popd Svatým Kopečkem, signováno a datováno Boh. Dvorský 43, akvarel/papír, Willy Nowak, U stolu, signováno a datováno Vilém Nowak 1945, tužka a akvarel/papír, Willy Nowak, U vodopádu, signováno a datováno s věnováním V. Nowak 1948, barevné tužky/papír, dále obsahuje dva neidentifikované akvarely a několik podpisů (Josef Skupa, Cyril Bouda a další), formát 16 x 20,5 cm (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Ilustrovaný památník
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |