Zeyer Julius (1841 - 1901)
Tři legendy o krucifixu, bibliofilie, vydala Česká grafická unie v roce 1925, obsahuje tři nesignované mědirytiny Cyrila Boudy, exemplář 117/550, formát 25,5 x 16,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Zeyer Julius (1841 - 1901)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |