Luxusní dóza s víkem v montáži
pštrosí vejce, montáž zlacený obecný kov, tři ploché nohy s pohyblivými uchy a kruhovou objímkou osazenou skleněnými imitacemi kamenů nesou pštrosí vejce, WMF, značeno, kolem 1900, výška 25 cm (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |