Empírové stolní hodiny
dřevo, černě mořené, obdélná základna se zrcadlovým výklenkem a dvěma alabastrovými sloupky, které nesou hranolovou schránku s hodinovým strojem, po stranách řezané zlacené rozviliny s delfíny, na vrchu alabastrová busta ženy, schránka bohatě zdobena mosaznými aplikami, stroj kotvový s pérovým pohonem a čtvrťovým bitím, ciferník smaltovaný, Čechy nebo Rakousko, 1. čtvrtina 19. století, výška 58 cm, stroj není v chodu, ciferník poškozený, schránka lehce poškozena (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Empírové stolní hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |