Čís. položky 312-126300/0001

Brillantsolitär Ohrschrauben

Brillantsolitär Ohrschrauben - Klenoty

Gold 585, Brillanten zus. ca.0,55 ct, 2,1 gøg2 Tragespuren

18.01.2016 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillantsolitär Ohrschrauben

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.01.2016 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 12.01. - 18.01.2016