Jiřincová Ludmila (Praha 1912 - 1994 Praha)
Tvář bolestná, signováno a datováno vpravo dole L. Jiřincová, vlevo dole popsáno Orig. lito. "Tvář bolestná" 29/50, litografie/papír, 37 x 27,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |