Pištěk Theodor (Praha 1932)
Klueber - návrh kostýmu pro film Jarní vody, signováno a datováno vpravo dole TPištěk 88, vpravo nahoře popsáno Klueber, kombinovaná technika/papír, 34 x 25 cm (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Pištěk Theodor (Praha 1932)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |