Mucha Alfons (Ivančice 1860 - 1939 Praha)
Čtyři denní doby - soubor čtyř litografií, signováno ve štočku A. Mucha, barevná litografie/papír fixovaný na kartonu, 48,5 x 18 cm (výřez nalepené pasparty), pasparta, sklo, jednotná adjustace, poškozené rámy (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 100.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |