Čís. položky 9999

Karl Mayrhofer*

(Spital am Pyhrn 1935 geb.)zugeschrieben "Winterlandschaft", Aquarell auf Papier, ca. 49 x 69 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.01.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Karl Mayrhofer*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 20.01.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.01. - 20.01.2016