Klimeš František (Kaňk 1871)
Hlava dívky, signováno a datováno vpravo dole Frant. Klimeš 1915, olej/plátno, 54 x 45 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Klimeš František (Kaňk 1871)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |