Trefil Václav (Henčlov u Přerova 1906 - 1989)
Na poli, signováno vpravo dole V. Trefil, olej/karton, 25 x 33 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |