Strnadel Antonín (Trojanovice 1910 - 1975 Praha)
Krajina, signováno a datováno vpravo dole A. Strnadel 44, olej/karton, 34,5 x 50 cm, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |