Slavíček Antonín (Praha 1870 - 1910 Praha)
Macešky, signováno a popsáno vlevo dole A. Slavíček Macešky, nedatováno (1894), olej/plátno, 54 x 73,5 cm, sklo, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
Vystaveno:
Antonín Slavíček: Jubilejní výstava díla, SVU Mánes, Praha 1932. č. k. 19
Antonín Slavíček 1870-1910, Jízdárna Pražského hradu, Praha 1961, č. k. 20 Reprodukováno:
Štech V. V., Čtení o Antonínu Slavíčkovi, Praha 1947, obr. 7
Antonín Slavíček, Národní galerie v Praze, Praha 1961, str. 37, č. k. 20
Tomeš J., Antonín Slavíček, Praha 1966, str. 161, č. k. 30
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.500.000,-
CZK 5.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 2.800.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |