Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Chalupy u cesty, nesignováno, značeno pozůstalostním razítkem, olej/papír, 42 x 57 cm, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |