Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-203443/0003

Kopenhagener Becher

Kopenhagener Becher - Umění a starožitnosti

Silber 830, 383,8 g prunkvoller getriebener Dekor mit ungravierter Kartusche, Beschauzeichen Kopenhagen 1901"GS" und Erzeugermarke S & M Benzen, Höhe 18,5 cmøx

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.12.2015 - 15:11

Vyvolávací cena:

Kopenhagener Becher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.12.2015 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.12. - 23.12.2015