Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Teichufer, Lithographie in Farbe signiert E. Balluf, mit E. A. bezeichnet 31 x 38 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.12.2015 - 16:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.12.2015 - 16:45 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 23.12.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 85,-