Alberto Susat *
(Riva/Gardasee 1898-1977 Salzburg) "Dorfansicht" rechts unten signiert und datiert A Susat (19)52?, Mischtechnik auf Papier, ca. 46 x 64 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 300
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alberto Susat *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |