Čís. položky 151

Johann Matthias Ranftl

Johann Matthias Ranftl - Umění, starožitnosti, šperky

Wien 1805-1854 "Knabe", Bleistift und Aquarell auf Papier, weiß gehöht, ca. 19 x 15 cm, unter dem Passepartout signiert, gerahmt, Blatt beschnitten, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.12.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johann Matthias Ranftl

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 19.11. - 02.12.2015