Kavalír a dáma s košíky květů
porcelán, biskvitový, čtvercový, rokokově tvarovaný podstavec, stojící figury s košíky květů, Klášterec, vtlačená značka TK, 50. léta 19. století, výška 39 a 42 cm, lehce poškozeno, dáma - lehce odštíplá základna, a lístky v košíku, kavalír - noha a lístky v košíku (Zí)
na dně kavalíra historický výstavní štítek z Musea hl. města Prahy
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Kavalír a dáma s košíky květů
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |