Figurální nástolec
porcelán, pestře malovaný, kruhová základna, na ní sedí dáma s putti a rohem hojnosti, který nese prořezávanou mísu s plastickými kvítky, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu C 84, 2. pol. 19. století, výška 42,5 cm, lehce restaurováno - prsty na noze, kmen a lístek (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Figurální nástolec
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |