Opičák s paličkami
porcelán, pestře malovaný, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, návrh J. J. Kaendler, kolem 1753, zhotoveno v 2. pol. 19. století, výška 14 cm, lehce restaurováno - paličky (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Opičák s paličkami
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |