Mladí vinaři
porcelán, malovaný kobaltem a zlaceno, kruhová základna se skalkou, kavalír s karafou opírající se o sud s vínem, stojící dívka si nalévá víno ze sudu a na vrchu kavalír s košem hroznů, Míšeň, modrá značka mečů podglazurou, číslo modelu C 65, 2. pol. 19. století, výška 21 cm, lehce restaurováno - lístky a prst (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Mladí vinaři
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |