Čís. položky 451

Váza s víkem ve stylu art deco

keramika, krakelovaná smetanová glazura, šestiboký baňatý tvr, na plášti stylizovaná geometrická malba, Hubert Kovařík, černě malovaná značka HKo, kolem 1925, výška 27 cm, restaurované víčko (Zí)

28.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
Odhadní cena:
CZK 22.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 17.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015