Velká dekorativní váza
keramika, smetanová glazura, baňatá váza se dvěma uchy ve tvaru gryfů, na plášti pestrá figurální malba s mytologickými motivy, severní Itálie, poč. 20. století podle starší předlohy, značeno, výška 47,5 cm (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Velká dekorativní váza
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |