Konvolut třech kasiček
keramika, pestře glazovaná, motiv hlavy vojáka, děvčátka a klauna, střední Evropa, 1. čtvrtina 20. století, výška 9 - 13 cm, lehce poškozeno (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Konvolut třech kasiček
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |
Položky z jiných aukcí
- 3 Speise- und 8 Brotteller, Augarten, Wien, um 2000
- SCHRÖTTER: TOPOGRAPHIE DER BAYERISCHEN LANDE (INNVIERTEL).
- Repräsentativer jagdlicher Bildband von Hannes Liederley 'Malen und Jagen',
- Edward Antoon Portielje