Pánské hodinky Vacheron Constantin
zlato, obdélné pouzdro a náramek typu Milanaise zlato, zlatý číselník s římskými číslicemi značený, mechanické, 70. léta 20. stol., 750/1000, v. 58,55 g, atest punc. úřadu (Ši)
28.11.2015 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |