Venuše Kallipygos
carrarský mramor, Itálie, poč. 20. století, výška 61,5 cm, lehce poškozený podstavec (Zí)
Jedná se o kopii slavné Afrodity - Venuše Kallipygos, která je známa v římské kopii z 1. století a nachází se v Archeologickém muzeu v Neapoli. Ztracený řecký originál pocházel z 3. století před Kristem.
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 160.000,-
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Venuše Kallipygos
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |