Brandes Hans Heinrich (1803 - 1868)
Zátiší s ananasem, signováno vlevo dole H. Brandes, olej/plátno, 79 x 63 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |