Chwala Adolf (Praha 1836 - 1900 Vídeň)
Alpská krajina s jezerem, signováno vlevo dole A. Chwala, olej/plátno, 63,5 x 79,5 cm, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 140.000,-
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |