Čížková Dagmar (Malín 1911 - 1993)
Portrét dámy, signováno a datováno vpravo dole D. Čížková 44, olej/plátno, 80 x 63,5 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |